ייעוץ משכנתא למסורבים

ייעוץ משכנתא נכון!חסכון רב בכסף!

המילים שאף רוכש דירה לא ירצה לשמוע זה "הבקשה למשכנתא נדחתה". מה שחשוב שאתם תדעו שזה לא אומר סוף הדרך, וייתכן ובמתן ייעוץ פיננסי נכון תוכלו בסופו של דבר לקבל את הלוואת המשכנתא המשתלמת ביותר. פנו אל פרץ פיננסים במידה ולא קבלתם מענה ואישור חיובי לקבלת המשכנתא. רק אמצעות ייעוץ משכנתא למסורבים ניתן לבחון את הסיבות השונות מדוע הגורם המממן לא נעתר לבקשתכם ומה אתם יכולים לעשות על מנת לשנות את תמונת המצב. ולשפר את הסיכויים שלכם להבטיח את ההלוואה שאתם צריכים.

 

מה הן הסיבות לסירוב של הבנקים או הגורמים המממנים להלוואת המשכנתא שלכם?

אם הבנק סירב לכם לבקשת המשכנתא בתנאים שאתם רוצים, זה אומר שלמעשה אתם אינם מתאימים לעמידה בקריטריונים שהם מציבים. כל בקשת משכנתא מוערכת על פי רשימה של דרישות מצד המלווה – הבנק או הגורם המממן החיצוני. על פי רוב, הקריטריונים דומים במהותם בין כל המלווים, אך שונים בדיוק של הפרטים השונים שלהם פה ושם. כל מלווה מעריך הבקשות בצורה די שונה.

דוגמה לשוני – מלווה אחד עשוי לדרוש את תדפיסי הבנק שלכם במהלך שלושת החודשים האחרונים, ואילו גורם מממן אחר ידרוש לראות רק חודש אחד בלבד. מלווים מסוימים עשויים לדרוש עמידה במקום עבודה מסודר במשך זמן של שנה ומעלה, ואחרים עשויים לא לדרוש זאת כלל ועיקר.

 

להלן כמה מן הסיבות הנפוצות לדחייה של בקשת משכנתא

אם היסטוריית האשראי שלכם לא טובה או שגויה. לכן חשוב מאוד לבדוק את דוח האשראי שלכם לפני שאתם מתחילים בתהליך ולמחוק היסטוריית ודירוג אשראי שליליים.  בנוסף, אם יש לכם יותר מדי חובות לגורמים אחרים או לאותו בנק בו אתם פונים לבקשת ההלוואה. לכן נסו להשתדל לשלם את כל החובות שלכם עד כמה שניתן.

ייתכן ובשל העובדה שאתם עצמאיים או בתחילת הדרך שלכם בהקמה של עסק, ייתכן והבנק יהסס לבטוח בכם ובביטחון התעסוקתי ורמת ההכנסה שלכם. אחרי הכל, הם ירצו לקבל החזרים חודשיים בגין המשכנתא, ועצמאיים או בעלי עסק קטן וחדש עלולים להתקשות בכך. סיבות אחרות יכולות להיות בשל הון עצמי קטן למדי בהשוואה לשווי הנכס אותו אתם מעוניינים לרכוש.

אם אתם זקוקים משכנתא למסורבים, אתם יודעים למי לפנות. אצל פרץ פיננסים תקבלו את השירות הכי מקצועי ואמין במתן משכנתאות למסורבים!

ייעוץ משכנתאות - הכל במקום אחד

ייעוץ משכנתאות - הכל במקום אחד

אנו רואים בהלוואות משכנתא הזדמנות פיננסית נהדרת ומרגשת עבור הלווים ובני משפחותיהם, ומבטיחים שעם ניטור ובקרה נאותים נוכל למקסם את הפוטנציאל שלה, ובכך לחסוך כסף רב למה שחשוב באמת – העתיד. לשם כך, החלטנו להעניק תמיכה צמודה ללקוחותינו לאורך כל תקופת החזר ההלוואה ולהחזיק בכלכלן בכיר אשר ידאג למעקב שוטף אחר התנאים המתוארים בה על בסיס שער החליפין הנוכחי ותנודות השוק הרלוונטיות. אנו מתחייבים למקסם את רווחי המסחר ולשיפור נוסף של מצבו הפיננסי של הלווה בטווח הקרוב והארוך.

אהבתם? שתפו את המאמר!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים